E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

E-Shop

Připravili jsme si pro Vás NOVÉ AKCE.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Telefonické objednávky přijímáme na čísle: 730117218. Objednávku je možné zaslat i SMS zprávou (deně 24h).

Na tomto čísle získáte také technickou podporu při problémech s registrací, či zadáváním on-line objednávky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dodací podmínky
Objednané zboží je zpravidla odesláno ihned, nejpozději do 10 dnů od obdržení objednávky. Termín odeslání zboží je zaslán na e-mailovou adresu uvedenou při objednání zboží. Pokud by se stalo, že zboží není možné z nějakého důvodu odeslat, je o tom zákazník rovněž informován na kontaktní e-mailovou adresu. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mailovou zprávu, s následujícím potvrzením termínu odeslání, nebyla Vaše objednávka zaregistrována.

Zboží nově odesíláme službou Geis Parcel, kde je jednotná cena 190,-Kč za jeden balík do 30 Kg (bez dobírky 160,-Kč).
Paletová přeprava pouze po domluvě.

Při volbě přepravní firmy Geis je nutné uvést do Vámi uvedených údajů telefonní číslo, které je potřebné pro doručení balíku. Přeprava pomocí Geis poskytuje větší komfort, včetně možnosti sledovat pohyb balíku podle jeho čísla, které Vám po odeslání zboží zašleme.

Česká pošta - Balík Do balíkovny - Dodání do 2 dne od odeslání. Balík si můžete vyzvednout na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Seznam Balíkoven naleznete zde. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu. Maximální hmotnost: až 20 kg. Maximální rozměry: 70 cm x 50cm x 50 cm
Cena této služby začíná je 75,-Kč

Česká pošta - Balík Na poštu - Dodání do 2 dne od odeslání. Vy si zvolíte, na které poště bude balík připraven k vyzvednutí. Seznam pošt naleznete zde. Vámi vybranou poštu nezapomeňte napsat do poznámky v objednávce. Pokud si poštu nezvolíte samy, zvolíme Vám ji my a to nejblíže dostupnou k Vámi zadané adrese. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu. Maximální hmotnost: až 30 kg. Maximální rozměry: délka balíku nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 210 cm.
Cena této služby je 130,-Kč

Česká pošta - Balík Do ruky - Dodání do 2 dne od odeslání. Česká pošta přijede za Vámi, kam budete chtít na jakoukoliv adresu. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu. Maximální hmotnost: až 50 kg. Maximální rozměry: délka balíku nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 210 cm.
Cena této služby začíná na 140,-Kč

Uloženka Doručení na adresu - Dodání do 2 dne od odeslání. Uloženka přijede za Vámi, kam budete chtít na jakoukoliv adresu. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.
Maximální hmotnost: až 31,5 kg.
Maximální rozměry: délka balíku nepřesahuje 120 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 210 cm.
Cena této služby začíná na 100,-Kč

Uloženka a DPD Point CZ&SK - U nás objednané zboží si můžete vyzvednout také na výdejních místech Ulozenka.cz přes 400 výdejních míst. Nenaleznete-li výdejní místo v objednávce, tak jej pouze napiště do poznámky v košíku.
Maximální hmotnost: až 20 kg
Maximální rozměry: délka jedné strany až 175 cm
Obvodová délka: až 300 cm (d+2š+2v)
Cena od 70,-Kč

DPD - Dodání do 2 dne od odeslání. Dopravce přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.
Maximální hmotnost: až 31,5 kg
Maximální rozměry: délka jedné strany až 175 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 235 cm.
Cena od 150,-Kč

DPD Slovensko - Dodání do 2 dne od odeslání. Dopravce přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.
Maximální hmotnost: až 31,5 kg
Maximální rozměry: délka jedné strany až 175 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 235 cm.
Cena od 189,-Kč

Ceny poštovného jsou pouze pro český a slovenský trh (ceny poštovného mimo ČR a SK Vám budou sděleny po vytvoření objednávky emailem). Poštovné se může dle velikosti a hmotnosti objednaného zboží změnit. V případě, že objednávka bude přesahovat (20kg, 30 kg, 50kg nebo 100kg), bude objednávka rozložena do více balíků a dle počtu bude doúčtována cena za kus.

Objednávku lze zrušit bez udání důvodu a jakýchkoliv sankcí před odesláním zboží. Provozovatel může objednávku zrušit v případě, že zboží není v současné době k dispozici. O zrušení objednávky Vás provozovatel bude informovat a navrhne řešení.

NEBEZPEČÍ ŠKODY NA ZBOŽÍ
Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího v době, kdy převezme zboží od prodávajícího, resp. od dopravce. Přečtěte si prosím reklamační řád.

Ochrana osobních dat
Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje, které získáme od svých zákazníků považujeme za důvěrné. Budou použity pouze pro potřebu odeslání objednaného zboží - pomocí přepravní služby - k zákazníkovi. Osobní údaje neboudou shromažďovány, archivovány ani předány třetí osobě.

Obchodní podmínky

A. Úvodní ustanovení
1. Tyto obchodní podmínky platí pro tento internetový obchod. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

3. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých údajů formulářem označených jako povinné.

4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce.

5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

C. Reklamace

1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu a právním řádem platným v ČR.

2. Zboží lze reklamovat u provozovatele dle podmínek reklamačního řádu.

D. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

E. Závěrečná ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

3. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

Platební podmínky
V současné době lze využít 2 možnosti plateb :

1 . dobírka - kupující platí při převzetí zboží od přepravní firmy
2 . bankovní převod - kupující zaplatí převodem pěněžní částky na účet prodávajícího. Při této volbě bude jako součást potvrzení objednávky odeslána výzva k platbě. Ta bude obsahovat veškeré údaje potřebné k platbě. Zboží bude odesláno po převodu peněžní částky na účet prodávajícího


Veškeré zboží je dodáváno s fakturou, která může sloužit jako daňový doklad.

Nákupní řád
1. Práva a povinnosti prodávajícího

a) Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, zaslat potvrzení o odeslání objednaného zboží a dodat zboží na adresu kupujícího dle objednávky.

b) Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.

c) Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

d) Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění.

2. Práva a povinnosti kupujícího

a) Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

b) Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu, včetně poštovného a balného. S konečnou cenou zboží je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Cena poštovného se odvíjí od aktuálních cen dopravních společností.

c) Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14 dnů od doručení, viz Obchodní podmínky.

Reklamační řád
Reklamační řád obsahuje informace pro zákazníka při uplatňování reklamace zboží nakupovaného v tomto internetovém obchodně.

I. Obecné podmínky reklamace

1. Povinnosti kupujícího

Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách.
Kupující může oprávněnou reklamaci podat jednou z následujících možností:

a) Na e-mailovou adresu provozovatele.

b) Poštou na adresu provozovatele.

Kupující je povinen uvést:

a) Číslo faktury (je zasílána spolu se zbožím)

b) Co nejvýstižnější popis závad a jejich projevů


2. Povinnosti prodávajícího

Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí o tom kupujícího elektronickou poštou, pokud se s kupujícím nedohodne jinak.

Reklamace včetně vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do jednoho měsíce ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak.

II. Reklamace uplatněná v záruční době

1. Všeobecná ustanovení

Tento reklamační řád byl zpracován dle Občanského zákoníku a vztahuje se na zboží jehož reklamace byla uplatněna v záruční době.

Ke každému zboží je přikládána faktura.

Pokud odběratel zjistí jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu nebo množství), je povinen podat ihned (nejpozději do 72 hodin) písemně zprávu adresovanou na prodávajícího. Pokud tak neučiní, vystavuje se nebezpečí, že mu pozdější případná reklamace nebude uznána.


Změny reklamačního řádu vyhrazeny.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nabízíme: potřeby pro holuby, chovatelské potřeby pro holuby, krmivo pro holuby, krmítka pro holuby, plastové napáječky pro holuby, sedačky pro holuby, zaplašovače holubů, acidomid pro holuby, léčiva pro holuby, Amivit H, Acidomid H, Aquakar energit, čaj pro holuby, česnekový olej pro holuby, Elektrolyt H, Grit s mušlemi pro holuby, Grit mineral pro holuby, holubí kámen, holubí kámen červený, Knoblamin H, Kvasnice pro holuby, Mořské mušle pro holuby, mořský korál pro holuby, Optimin H pro holuby, Pangamin pro holuby, hnízdní misky pro holuby, gritník, pro holuby, krmné směsi pro holuby, rošty do holubníku, vajíčka pod holuby, sprej proti parazitům, Aquacol, gumovací kleště, hnízdní miska pro holuby, hnízdní vložky pro holuby, koš pro vdovce, koupací vanička pro holuby, napáječka pro holuby, nerezová stěrka do holubníku, ohřívač pod napáječku pro holuby, pudr pro holuby, sůl do koupele pro holuby, šampón do vody pro holuby, vlet do holubníku, značkovače pro holuby, směs pro holuby, krmivo Czempion pro holuby, Bronchoxan pro holuby, krmivo pro psy FirstMate, napáječka pro holuby, grit pro holuby, krmivo pro psy Arden Grange, krmivo pro psy Belcando, krmivo pro psy Skoki, krém na tlapky Giom, krém na otlaky Giom, kloubní výživa pro psy Cani Agil, krém pro psy Cani Derm...

TOPlist